Od 13 do 15 lutego mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Reklamy RemaDays, gdzie poznaliśmy najnowsze technologie produkcyjne oraz nawiązaliśmy współpracę z nowymi kontrahentami.

Nie było łatwo, gdyż jeśli ktoś już był na Targach to wie, że każdy kto się tam wystawia, chce abyśmy zatrzymali jego ofertę w formie katalogu i drobnych gadżetów. W związku z tym już po kilku godzinach każdy odwiedzający ma pełne walizki i jest obwieszony torbami. Po powrocie trzeba było nieźle sie napracować, aby odświeżyć pamięć i przypomnieć sobie, który katalog/ wizytówka/ gadżet jest przypisany do którego wystawcy.

Oczywiście jest na to sposób. Mianowicie moim sposobem jest przypinanie wizytówki i jeśli jest to możliwe gadżetu, do danego katalogu i opisanie danego materiału słowami kluczowymi np. najlepsze i najtańsze kalendarze książkowe, tanie i smaczne krówki, najlepsza jakość wydruków, itp. 

Bogatsi o nowe doświadczenia, zatrzymując wiedzę o nowych trendach, wróciliśmy do Torunia, gdzie po przetworzeniu materiałów i wiedzy już niedługo zaoferujemy Wam najlepsze produkty reklamowe dopasowane do potrzeb każdej firmy.